Skontaktuj się

MultiHome
Dla Ciebie
i Twojej
rodziny

Działamy z myślą o Tobie i Twojej rodzinie, dlatego skupiamy się na kilku najważniejszych obszarach - zdrowiu, bezpieczeństwie i ekologicznych rozwiązaniach dla domu. Rodzina to serce domu, dlatego nasze usługi koncentrują się na potrzebach każdego domownika. Zapewniamy dostęp do prywatnej opieki medycznej w całej Polsce, sprawną pomoc fachowców w razie nagłej awarii oraz oszczędne i nowoczesne rozwiązania (systemy fotowoltaiczne czy ekologiczne piece).

Współpracujemy
z liderami usług

na polskim rynku, wiodącymi markami - dlatego możemy zaoferować Tobie i całej rodzinie najlepszy pakiet usług, który zapewni Wam bezpieczeństwo, spokój, zdrowie i zoptymalizuje domowy budżet.
  • Skuteczna pomoc w sytuacjach życia codziennego naszych Klientów.
  • Atrakcyjne usługi dopasowane do potrzeb całej rodziny.
  • Najlepsze ceny na rynku.
  • Pełna dyspozycyjność konsultantów.

Nasze marki

MultiHome należy do Energetycznego Centrum SA (niezależnego operatora, o międzynarodowym doświadczeniu, działającego na rynku gazu i energii). ZOBACZ
Płać mniej za gaz i prąd. Zmniejszaj swoje domowe wydatki z Błękitną Energią. To nasza oferta na tańszy gaz i prąd. Nie przepłacaj!

ZOBACZ

Zainteresowała
Cię nasza
oferta?

ZOSTAW DANE

oddzwonimy z ofertą

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Energetyczne Centrum S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Wołoska 24, 02-675 Warszawa.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Energetyczne Centrum S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Wołoska 24, 02-675 Warszawa na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Energetyczne Centrum S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Wołoska 24, 02-675 Warszawa na podany numer telefonu.

Administratorem danych osobowych jest Energetyczne Centrum S.A. ... Czytaj dalej