Przygotowujesz formę na lato? Zobacz, jak!

Uroda

Posiadanie chudej i wysportowanej sylwetki jest celem dla wielu osób, niemniej jednak nie każdemu udaje się zachować dobry rygor ćwiczebny oraz dietetyczny. Czasami nawet pomimo ciężkiej pracy nad ciałem, efekty nie są do końca zadowalające.W takich sytuacjach można skorzystać z liposukcji. W stereotypowej wersji wykonuje się ją przez dosyć inwazyjny zabieg odsysania tkanki tłuszczowej, jednak dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii można to zrobić nieco mniej inwazyjnie. Liposukcja kawitacyjna, inaczej wykonywana przy pomocy ultradźwięków jest o wiele bardziej pewna dla organizmu ludzkiego, a też daje niesłychanie fantastyczne rezultaty.

Czym jest liposukcja kawitacyjna?

Szablonowa liposukcja jest niesamowicie inwazyjna dla organizmu, ponieważ wymaga zaawansowanej interwencji chirurgicznej. Liposukcja ultradźwiękami różni się od niej diametralnie, ponieważ tkanka tłuszczowa jest wydalana z organizmu ludzkiego w stosunkowo naturalny sposób. Cały zabieg polega na tym, iż przy pomocy specjalistycznych urządzeń stymuluje się podskórną tkankę tłuszczową. Dzieje się to poprzez wibracje podyktowane ultradźwiękami. Przez to metabolizm komórek tłuszczowych rozpoczyna przebiegać o dużo szybciej oraz jednostki tłuszczu są wydalane z organizmu. Dużą zaletą tej metody jest to, iż tak samo, jak w przypadku schematycznej liposukcji można zrealizować zabieg miejscowo. Oznacza to, iż jest to metoda dla osób, które chcą zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, a także dla osób, jakie mają problem z konkretną partią, na której zbiera się oporna tkanka tłuszczowa. Ma prawo to być na przykład brzuch, pośladki czy też nogi. Sam zabieg jest niezwykle bezpieczny, a efekty zauważalne są już po pierwszym zabiegu. Osoby obawiające się skomplikowanych operacji mogą odetchnąć z ulgą, gdyż zabieg jest bezbolesny oraz trwa zaledwie około 30 minut. W zależności od pragnień można przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów w około miesięcznych rozstawach czasowych.

W jaki sposób uczynić, by ciało wyglądało lepiej?
Po serii zabiegów liposukcji warto również dbać o wygląd poprzez opalanie natryskowe. Jest to znakomity sposób, by zaakcentować szczupłe ciało. Dzięki opaleniźnie mięśnie wyglądają na znacznie bardziej wyrzeźbione, a całe ciało wydaje się smuklejsze i bardziej wysportowane. Jeżeli będzie kłopot ze słońcem, warto skorzystać z opalania natryskowego, jakie można przeprowadzić o każdej porze roku.
Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z przygotowanej oferty liposukcji kawitacyjnej, a również opalania natryskowego. Proponujemy także o wiele więcej zabiegów modelujących figurę, a detale wolno odkryć na naszej domenie. https://studiofigurastalowawola.pl