Smart Kids Planet idealne miejsce dla twojego dziecka.

Rodzina

Chcesz zagwarantować swoim potomkom rozrywkę na najwyższym poziomie, a jednocześnie zadbać o ich rozwój? Obszerne znaczenie ma dla Ciebie ich bezpieczeństwo? Wypatrujesz miejsca, jakie bazuje na najbardziej uznanych nurtach w podejściu do nauczania oraz edukacji dzieci? SmartKidsPlanet to miejsce, które w pełni Cię zadowoli. To śmiałe Centrum Mądrej Zabawy, którego idea oparta została na nurcie edutainment, inaczej edukacji przez rozrywkę. To miejsce, w jakim Twoje dzieci będzie się świetnie bawić. Bez trudu odszukasz tu rozrywkę idealnie dostosowaną zarówno do wieku, jak i priorytetów własnej pociechy.

Jakie atrakcje dla dzieci znalazły się w SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, jakie tworzy nadzwyczaj dokładnie zaprojektowana przestrzeń. Obejmuje ona aż 1600 metrów kwadratowych, które zostały podzielone na dziewięć stref. W jakiejkolwiek z nich znajdują się rozmaite atrakcje dla dzieci. Wszystko od początku do końca zaplanowaliśmy – u nas nic nie jest przypadkowe. Proponujemy strefy należyte dla dzieci w przeróżnym wieku. Do nas możesz przyjść z maluszkiem, jaki nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie świadczy to niemniej jednak, że starsze dzieci nie odnajdą tutaj czegoś dla siebie. Proponujemy atrakcje dobre dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dziś rodzice wypatrują miejsc, w których ich dzieci mogą się rozwijać w sposób w pełni bezpieczny. Wobec tego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w którym znaczny nacisk położony jest na to, by dzieci były de facto bezpieczne. Stawiamy wyłącznie na akcesoria wykonane z słusznych materiałów. Zależy nam na tym, aby wszelkie były dopasowane do wieku korzystających z nich dzieci. W naszym centrum na próżno wyszukiwać szczegółów, do wykonania jakich wykorzystano toksyczne materiały. Nie zobaczysz u nas także jakichkolwiek ostrych krawędzi. Przychodząc z synem bądź córką do naszego centrum, nie musisz wobec tego obawiać się tego, że zabawa skończy się traumą. U nas dzieci są właściwie bezpieczne.

Jaki jest nasz cel?

SmartKidsPlanet to miejsce, które powstało z myślą o dzieciach i ich rozwoju. Zostało zaprojektowane tak, aby pobudzało fantazję milusińskich. Przychodząc do nas z synem lub też córką, możesz mieć pewność, że to miejsce zabawy będzie rozwijało też kreatywność Twojego dziecka, a również korzystnie wpłynie na jego zdolności motoryczne, bez jakich nie nauczy się choćby pisać. Wizyta w stworzonym przez nas centrum to także oszałamiający sposób na to, aby zadbać o rozwój społeczny swojego dziecka. U nas dzieci mogą bawić się w grupie, zaspokajając tym samym potrzebę kontaktu cywilnego. W stworzonym przez nas centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co niebezużyteczne do prawidłowego rozwoju.
Jeżeli chcesz zapewnić swojemu maluchowi zabawę na najwyższym poziomie, zależy Ci na tym, żeby Twoja pociecha była w gruncie rzeczy bezpieczna, chcesz posiadać pewność, iż bawi się w miejscu, które korzystnie wpływa na jego rozwój, nie zwlekaj. Gorąco zapraszamy do zabawy w stworzonym przez nas Centrum Mądrej Zabawy!

Więcej na https://smartkidsplanet.pl